עדי שפרן - כפרה

דף 1 מתוך 10
אבן דרך
אבן דרך

אבני דרך - סימני הדרך המופיעים על שלטים קטנים לצד הדרך ומציינים את המרחק בק"מ מתחילתו ולתחילתו של הכביש.
הכתבה על אבני הדרך התפרסמה לראשונה באתר בשנת 2009 וכיום מקבלת עדכונים ואת סרטון ההסבר המעולה של "כאן סקרנים".

אין מנוחה בעובדה - מרוץ ראלי רייד 2017
אין מנוחה בעובדה - מרוץ ראלי רייד 2017

שני ימי מרוץ, בבאר מנוחה ובעובדה – הרבה אבק, נהיגה ורכיבה במהירויות בשבילים פתוחים, ניצחונות על שבריר שנייה ו-35 צוותים מרוצים משני ימי המרוצים האחרונים לשנת 2017

מרוץ ראלי רייד אשלים סוגרים את עונת  2016 בקצב הסלסה
מרוץ ראלי רייד אשלים סוגרים את עונת 2016 בקצב הסלסה

כמעט כמו בחו"ל, עם הרבה חול רטוב, שילוב של כלים וקטגוריות שונות - 32 צוותים ב-3 הקפות של 49 ק"מ כל אחת. מרוץ ראלי רייד אשלים מעורב בקטגוריית עבירות סגר את עונת המרוצים של שנת 2016

צוות
צוות "עבירות גבע" יוצא ל Croatia Trophy 2015

גם השנה יוצא צוות 'עבירות גבע' להתחרות בראלי העבירות הנחשב באירופה ה- קרואטיה טרופי Croatia Trophy. אירוע העבירות הגדול בקרואטיה יתקיים זאת השנה ה 15 בתאריכים 29.4.15 – 7.5.15.

ליגת עבירות ג'נרל צ'אלנג' פרדס חנה - מרוץ סיום עונת 2013
ליגת עבירות ג'נרל צ'אלנג' פרדס חנה - מרוץ סיום עונת 2013

ביום שישי ה 27.12.13 התקיים, בשטח של עידו כהן בפרדס חנה, המירוץ האחרון בליגת העבירות לשנת 2013. עידו הבטיח הרבה מים ומכשולים מעניינים – הבטיח וקיים! וכך 10 צוותים יצאו להשתעשע במכשולי בוץ, סלעים ומים.

ביטוח - לא יודעת שובע
ביטוח - לא יודעת שובע

המבוטח רכש ביטוח מקיף. כחודשיים בלבד לאחר תחילת הביטוח, אירעה תאונה. הרכב ניזוק כדי אובדן מוחלט. חברת הביטוח סרבה לשלם את תגמולי הביטוח, ביטלה את הפוליסה והתכחשה לכיסוי הביטוחי. מצד שני גבתה מהמבוטח כמעט את מלוא הפרמיה, כאילו יש כיסוי ביטוחי ואף הגדילה לעשות כאשר תבעה בבית המשפט יתרת פרמיה עבור ביטוח שלא היה, לטענתה. התביעה הונחה על שולחנו של השופט אייל דורון מבית משפט השלום בחיפה.

חדשות הכידון - ידיעות אופנועים וטרקטורונים 27.11.12
חדשות הכידון - ידיעות אופנועים וטרקטורונים 27.11.12

טרקטורונים: מוטוספורט וסוכנות רז גל חוגגות 4 שנים ל-RZR בישראל,
טרקטורונים: טיול מועדון טרקטורוני BRP - יום שבת 1.12.12,
אופנועים: מחפשים לתמר נתנוב ספונסר,
אופנועים: אליפות ישראל במרוצי מוטוקרוס - שבת 22.12.12,
קטנועים: קטנוע חדש של ימאהה - TMAX 530R Racing edition,
אופנועים: טיול אופנועי כביש במרוקו

ביטוח - למי שייך המע''מ לחברת הביטוח או למבוטח?
ביטוח - למי שייך המע''מ לחברת הביטוח או למבוטח?

המבוטח רכש רכב בעסקת ליסינג. בהתאם לדרישת חוזה הליסינג, רכש המבוטח ביטוח מקיף לרכב. הרכב נגנב. חברת הביטוח אמנם שילמה את תגמולי הביטוח, אולם השמיטה מן התשלום את רכיב המע''מ. המבוטח פנה לבית המשפט לתביעות קטנות בתל אביב, שם דן בסוגיה השופט גיא הימן.

ביטוח - שקר של אם אוהבת
ביטוח - שקר של אם אוהבת

המבוטחת רכשה עבור בנה החייל תוספת כיסוי לנהג צעיר. הבן יצא לחופשה. במהלכה נהג במכונית המבוטחת וארעה תאונה. המבוטחת חששה כי התאונה תזיק לבנה בשירותו הצבאי. לכן דיווחה לחברת הביטוח כי היא זו שנהגה ברכב בעת קרות התאונה. חברת הביטוח עלתה על השקר ודחתה את התביעה בטענה כי המבוטחת רמאית. האם השקר של המבוטחת אכן מפקיע את הכיסוי הביטוחי? השופט אורן שוורץ, מבית משפט השלום בראשון לציון, עונה על השאלה.

ביטוח - להרגיש עם לנסוע בלי (ביטוח)
ביטוח - להרגיש עם לנסוע בלי (ביטוח)

אדם שכר רכב. לתשלום דמי ההשכרה נוסף תשלום עבור ''תוספת ביטוח''. באחד הלילות, הרכב נגנב כשהמפתחות שלו במתג, אולם כשלשוכר היה קשר עין עמו. השוכר גם ניסה בגופו למנוע את הגניבה.

חדשות הכידון - ידיעות אופנועים וטרקטורונים 22.10.12
חדשות הכידון - ידיעות אופנועים וטרקטורונים 22.10.12

אופנועים: קבוצת המירוצים של HM Israe אופנועים: HM משיקה אופנוע 125 סמ"ק בשטח אופנועים: שחר עזרא פותח מוסך אופנועים מיוחד – הפודיום אופנועים: מחיר מבצע לאופנוע קוואסקי ורסיס 1000 אופנועים: המשטרה בחרה בימאהה סופר טנרה קטנועים: קורס רכיבה לקטנועים מס' 2 לרוכבי סאן יאנג וימאהה טרקטורונים: מועדון טרקטורונים קאן-אם בסובב הגלבוע אופנועים: קבוצת עופר אבניר חוגגת את אליפות הסופרבייק השנייה של רוכב קבוצת אפריליה, מקס ביאג'י אופנועים: אפריליה חוגגת את בחירת אופנוע הסופרבייק טואנו V4 לטוב ביותר בעולם טרקטורונים: חדש באבזריון - אבזרים לטרקטורון קומנדר מתוצרת XRW הספרדית אופנועים: חדש באבזריון - מגוון שיפורים ותוספות לאופנועי BMW

HM משיקה אופנוע 125 סמ
HM משיקה אופנוע 125 סמ"ק בשטח

HM או בשמם המלא הונדה - מונטסה הזמינו אותנו להשקה של 125 RACING - אופנוע חדש וקרבי עם מנוע 125 סמ"ק 4 פעימות חזק ומוכן לתחרויות או לרכיבה חזקה בשטח. במקביל הזכירו לנו שיש גם אופנוע 125 סמ"ק שתי פעימות דגם SIX COMP ואת ה- 125 4 פעימות מדגם ה- BAJA. אנחנו ניצלנו את ההזדמנות לרכוב ולהכיר את שלושת האופנועים.

ביטוח - יש ביטוח גם אם אין פוליסה
ביטוח - יש ביטוח גם אם אין פוליסה

מנהל חברה סגר טלפונית, עם סוכן הביטוח, עסקת ביטוח לרכב משא שבבעלות החברה. שבוע ימים לאחר מכן, המשאית נגנבה. חברת הביטוח: טרם הופקה פוליסה, לכן אין ביטוח. האם נכרת חוזה ביטוח בין הצדדים על אף שלא הופקה פוליסת ביטוח? השופט שלמה לבנוני, מבית משפט השלום בחיפה, מכריע בשאלה

מרוץ ראלי בלקן 2012 Balkan Marathon Rally - עדכונים מיום 13/9/12 ומיום סיום המרוץ 14/9/12
מרוץ ראלי בלקן 2012 Balkan Marathon Rally - עדכונים מיום 13/9/12 ומיום סיום המרוץ 14/9/12

ראלי מרתון הבלקן 2012 – נעלה בכתבה זאת שני דיווחים רצופים, מיום חמישי ה- 13.9.12, יום קשה עם שלושה סטיג'ים, המסתיים בזמנים טובים לצוותים עם צפי למזג אוויר סוער ליום האחרון של התחרות ודיווח מיום האחרון של המרוץ, יום שישי ה 14.9.12 היום האחרון בו בוטלו כל הסטייג'ים ותמונות מטקס הסיום. כתב: דרור ברלי, צילומים: דני פרל, דרור ברלי וכמובן הגיגיה של איריס סגל מהשטח בישראל. הלילה, בין מוצ''ש לראשון בשעה 00:30 נוחתים הצוותים הישראלים בשדה התעופה בישראל, מתארגנת קבלת פנים הראויה לזוכים – אתם מוזמנים להגיע ולקבל את פניהם ברחבת מקבלי הפנים בשדה התעופה בן גוריון.

דף 1 מתוך 10