רכב כבד > קטלוג משאיות 2021

קטלוג משאיות 2021

אתר השטח הישראלי גאה להשיק את המדריך הדיגיטלי לקניית רכב כבד 2021 - קטלוג משאיות שנתי בפלטפורמת דיגיטלית ראשונה מסוגה בישראל!


קישור למדריך קניית רכב כבד בפורמט מגזין PDF
כל דגמי המשאיות 2021 בישראל

image

קטלוג המשאיות הדיגיטלי מוצג במתחם רכב כבד באתר השטח - קישור ונבנה בשיתוף פעולה מלא עם כל יבואני הרכב כבד בישראל ומשרד התחבורה.
בקטלוג המשאיות במתחם רכב כבד באתר מוצגים הדגמים העיקריים והפופולריים בענף המשאיות אשר ישווקו לשוק הישראלי בשנת 2021.

בנוסף: קישור למדריך קניית רכב כבד בפורמט מגזין PDF מהודר ובו כל המשאיות הנמכרות בשנת 2021 בישראל

משתתפים: איסוזו, דאף, סקניה, וולוו, רנו, מרצדס, מאן, הינו, פוסו, פורד, איווקו, אינטרנשיונל, ג'יי. איי. סי.

דבר האתר:

משאית היא כלי עבודה הבסיסי והחשוב ביותר המאפשר כלכלה חופשית של מסחר והעברת סחורות בין הלקוחות, והוא גם כלי הרכב הגדול ביותר הנע על הכביש (וגם קצת על שבילים בשטח) באופן שוטף ועם נוכחות בולטת. במקביל להיותה כלי עבודה, המשאית היא גם ביתו השני של הנהג, בה הוא מבלה את מרבית זמן עבודתו ולפעמים אף את מרבית הזמן במשך היום. יש המשקיעים במשאית ונקשרים אליה הרבה מעבר לערכה הכלכלי ולתרומתה הישירה לעסקו או פרנסתו של בעליה ו/או הנהג שלה.

לראשונה באתר השטח ומתוך אהבתנו לכלי מוטורים איכותיים אנו נרגשים ושמחים להשיק את קטלוג המשאיות הראשון של ישראל. קטלוג המקבץ למסמך אחד ובמקביל לאתר האינטרנט 4X4 את מרבית דגמי המשאיות ומותגי הרכב הכבד הנמכרים בישראל. ממשאיות חלוקה עירוניות במשקלים קלים, באופן יחסי, ועד ל"סוסים" – הגוררים, העוצמתיים והגדולים המסוגלים לשאת ולמשוך עשרות טונות של מטען.

יצרני המשאיות משתייכים לקונצרני כלי הרכב הגדולים בעולם ולרוב הם החזית הטכנולוגית של עולם כלי הרכב, עם טכנולוגיה ומרווחי טיפולים ואמינות השואפים להיות הטובים והמובילים את עולם כלי הרכב. בשנים האחרונות נוספו גם מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות התורמות לבטיחות הנהג, אך גם להפחתת העומס המצטבר בנהיגות ארוכות. המשאית היא כאמור כלי עבודה קשוח וחזק, אך גם כלי מפנק ונוח עם הרבה מאוד שימושיות כדי לאפשר לנהגים לעבוד לאורך שעות רבות בבטיחות ובמאמץ מינימלי.

קניית משאית היא השקעה יקרה הצריכה להחזיר עצמה בהכנסה ותמורה גבוהות יותר כדי להצדיק את ההוצאה. לשם קנייתה חשוב להתאים את סוג המשאית, את גודלה את משקלה ואת גובהה לדרישות העסק ולמקומות בהן היא נדרשת לנסוע ולעבור, במקביל להתאמה של רישיון המשאית לרישיון הנהגים בה. חשוב להתייחס למערכות הבטיחות של המשאית – אשר שומרות על המשאית ועל הסביבה מתאונות יקרות בזמן השבתה, למערכות ההנעה, לכושר העמסה, לסביבת הנהג, לגודל וגובה הקבינה וגם למחיר הבסיס, למחיר התוספות הנדרשות, למרווחי ומחירי הטיפולים, למחירי הביטוח ולסחירות המשאית בשוק יד השנייה. אנו מקווים שקטלוג זה יאפשר ויעזור לכם להשוות ולקבל החלטה מושכלת ומוצלחת.

מאחלים לכולם, בריאות ובטיחות לצד פרנסה בשפע.

עופר אוגש, מנכ"ל אתר השטח בשם כל צוות האתר

קישורים למתחמים אישיים של מותגי ודגמי המשאיות בישראל 2021:

משאיות וולוו 2021
משאיות איסוזו 2021
משאיות סקניה 2021

משאיות מרצדס 2021
משאיות רנו 2021
משאיות דאף 2021

משאיות מאן 2021
משאיות הינו 2021
משאיות פוסו 2021
משאיות פורד 2021
משאיות אינטרנשיונל 2021
משאיות איווקו 2021

משאיות ג'יי. אי. סי 2021 (JAC)

קישור למדריך קניית רכב כבד בפורמט מגזין PDF מהודר ובו כל המשאיות הנמכרות בשנת 2021 בישראל

image


תגובות

0 תגובות