כננת

דף 1 מתוך 1

כללים בסיסיים לחילוץ בשטח

חכם, אמנם, לא נכנס למקומות ולמצבים שהפיקח יודע לצאת מהם אך כל מי שנוסע בשטח ובטח מי שמאתגר את עצמו, כדאי שיהיה מוכן לחלץ את הג'יפ שלו או את הג'יפ של החבר שלו, או בשפה פשוטה אחרת - כדאי לכל מי שנוסע בשטח להתכונן גם למקרה בו יצטרך לחלץ! כללים בסיסיים לחילוץ בשטח בשילוב סרטוני הדרכה אמריקאים לחילוץ באמצעות הייליפט וכננת.

גבר - גבר : מסע מעלות קשים בנגב

יואב קווה, כתב הרכב של עיתון הארץ ועיתון דה-מרקר, הצטרף לעדי ויזל ולחבורת גברים מאתר השטח הישראלי למסע טיפוס מעלות קשים בנגב וחזר עם כמה תובנות על ה''גבר'' הישראלי ובעיקר על הרכב שמשמש אותו.

אחזקת כננת - למי שאוהב לפרק ורוצה לשמור על תקינות הכננת

שמוליק, מדריך נהיגה באתר השטח ומשתתף קבוע בתחרויות עבירות, אוהב גם לפרק ולשפץ חלקים מיכאניים - מסביר בפירוט איך לפרק ואיך לתחזק נכון את הכננת...

ילדים, עזבו את הכננת

האם תאונה, שארעה במהלך משחק ילדים בכננת קדמית של ג'יפ, מהווה "תאונת דרכים" כמשמעותה בחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים?

התקיעה הגדולה - תחרות סיפורי תקיעות וחילוצים

אתר השטח הישראלי מכריז על תחרות סיפורי תקיעות וחילוצים נושאת פרסים (בשווי מאות שקלים). אז רוצו למקלדת...

נוהל חילוץ כללי בכננת - פרק רביעי בסדרת כתבות החילוץ

נתקעתם? אתם לבד? אבל - יש לכם כננת - וואו איזו הקלה!!! בעבודה נכונה לפי הכללים המפורטים בכתבה - קיים סיכוי גדול שתצליחו לחלץ את עצמכם... כתבת חילוץ רביעית בסדרת כתבות החילוץ של אבירם ברקאי.

כננת חדשה לוורן

WARN 9500TI מול RAMSEY 9500 PATRIOT במבחן הכננות הגדול:

במבחן השוואתי ראשון בעת החדשה מתעמתות שתי כננות העל בשוק הישראלי זו בזו. WARN 9500TI מול RAMSEY 9500 PATRIOT מתחרות על השאלה : מי טובה יותר? עימתנו את הכננות ראש בראש בסדרה של מבחנים מפרכים. לפניכם התוצאות... כתב: אבירם ברקאי, צילומים: תומר פדר, צוות אוטושטח.

לקראת החורף - מבצע שידרוג כננות

חברת הנפלד, יבואנית כננות WARN, מציעה מבצע לשדרוג כננות ישנות בהנחה של 20 אחוז

הפעלת כננת בשלט-רחוק אלחוטי

חברת ראמזי הוציאה לשוק שלט-רחוק אלחוטי להפעלת כננות, המתאים למרבית הכננות הקידמיות של 12 וולט, הפועלות באמצעות סולנואיד

פציעה מכננת- פס''ד עליון

האם תאונה במהלך משחק ילדים בכננת קדמית של רכב, אשר נועדה לחילוץ עצמי של הרכב, עולה כדי ''תאונת דרכים'' כמשמעותה בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל''ה1975- (להלן - ''חוק הפיצויים'')? - זוהי השאלה הניצבת בפנינו בערעור זה.

ראלי וורן צ'אלנג' 99-ראלי הכננות-עד קצה גבול היכולת

בשבת ה- 12/06/99 התקיים ה''וורן צ'אלנג''' מסע עבירות קשה עד בלתי אפשרי. כתבינו וצלמינו, שיצאו לשטח, שבעו נחת וחזרו ממנו בעיניים בורקות כשהם לא מפסיקים למלמל לעצמם ''זה בלתי אפשרי!''

כננת

דף 1 מתוך 1