קובי בצלאל

דף 2 מתוך 4

הדרכת נהיגת שטח למועדון סובארו דרייב ביער בן שמן 22/2/2019

שישי בבוקר וקבוצה גדולה של בעלי סובארו XV, פורסטר ואאוטבק מתקבצים בפינה הידועה שלנו ביער בן שמן. אנחנו שלושה מדריכים מאת השטח הישראלי ולכולנו מחכה כיף של יום עם מזג אוויר נפלא, שהגיע אחרי כמה ימי גשם
הדריכו: עופר אדר, חיים זרזר וקובי בצלאל

טיול מועדון סובארו דרייב משמורת חולות משאבים לנחל לבן 2/3/2019

יצאנו לטיול הזה עם מועדון סובארו דרייב, למרות מזג האויר הגשום ששרר באזור עד פחות מיממה לפני שהגענו לנקודת המפגש, אבל חבורה מצויינת של אנשים ושיירה ארוכה של רכבי סובארו XV, פורסטר ואאוטבק, יכלו להם בקלות והרווח של כולנו היה מסלול חוויתי ויפהפה בחסות מזג אויר נהדר

הדרכת נהיגת שטח למועדון סובארו דרייב בהר חורשן 8/2/2019

יום שישי בבוקר בכניסה לבת שלמה הישנה ושוב, אנחנו פוגשים חבורה של בעלי סובארו פורסטר ו-XV חדשים, להדרכת נהיגת שטח בשבילים היפים של הר חורשן
הדריכו: דרור ברלי וקובי בצלאל

טיול סובארו דרייב מבת שלמה הישנה ליער מגידו - 5/1/2019

מועדון סובארו דרייב יוצא לטיול נוסף ולשמחתי אני המדריך. אחרי כמה ימים טובים של גשם וקור, מזג האויר לקראת סוף השבוע רק הולך להשתפר וחברי המועדון לא מפסיקים להתקשר ולבקש להרשם. אז הוחלט להוציא קבוצה נוספת ורתמנו מדריך נוסף כי אזור רמות מנשה בו נטייל, נראה כרגע בשיא תפארתו עם אין ספור גוונים של ירוק, מים זורמים, שלוליות בוץ ענקיות ופריחה שמתחילה להתעורר. החזאים הבטיחו וקיימו ואנחנו נהנו ממזג אויר לא פחות ממדהים.

הדרכת נהיגת שטח למועדון מיצובישי בהר חורשן - 21/12/2018

יום שישי בבוקר ואני מחכה לקבוצה נוספת של רכבי מיצובישי Pajero ו- Triton חדשים על נהגיהם. כרגע מזג אויר מצוין ולא גשום, אבל בימים האחרונים ובעצם עד לפני כמה שעות, ירד כאן לא מעט גשם והקרקע לחה שלא לומר רטובה בהתאם. סוג הקרקע בהר חורשן גירי וקירטוני וכשהוא רטוב הוא חלק במיוחד. מצפה לנו הדרכה מאתגרת והמשפט הידוע "קשה באימונים קל בקרב" יקבל היום משנה תוקף, הלכה למעשה. תענוג...!

הדרכת נהיגת שטח למועדון Jeep ביער בן שמן - 28/12/2018

אתר השטח שלח ביום שישי ה-28/12/18 כמה וכמה מדריכים לכמה וכמה הדרכות בנקודות שונות בארץ. קיבלנו דגשים שיש להתנהל בזהירות כי הולך להיות חלק, מה זה חלק..? חלק מאד. אני קיבלתי את מועדון Jeep מה שאומר שמחכה לנו יום קשה ומאתגר, כמו שאני אוהב וכזה שהמודרכים שלי לא ישכחו. סיכום היום עמד בציפיות ואף חצה אותו שכן למרות הכל, כולם בריאים ושלמים ללא שריטה וה- Jeep-ים כולם מטונפים בבוץ כהלכה.

הדרכת נהיגה למועדון סובארו דרייב ביער בן שמן 30/11/2018

בוקר של שישי נוסף ביער בן שמן וקבוצה גדולה של בעלי סובארו פורסטר, XV ואאוטבק אחד, נאספים בנקודת המפגש המוצלת שלנו. עולם נהיגת השטח המופלא עומד להפתח בפניהם וכולם במצב רוח טוב.
הדריכו: רני פלג, יחיאל דניאל, עופר אוגש וקובי בצלאל.

טיול נהיגה ל-4 ימים באיטליה עם מצטייני המכירות של zap group - נובמבר 2018

מצטייני המכירות של חברת zap group עבדו קשה בתחרות כדי להתברג לרשימת הזוכים המאושרים שיצאו לטיול הנהיגה בצפון איטליה שרקחנו עבורם. התוצאה היתה חוויה מוטורית איכותית ומגוונת עם חבורה שמחה ואנרגתית שנהנתה בין היתר מנופים קסומים וקולינריה משובחת. היה תענוג..!

טיול נהיגה חוצה אירופה ל-4 ימים, אוקטובר 2018

יצאנו לטיול נהיגה נוסף באלפים ובכבישים הטובים ביותר של אירופה. אמצע אוקטובר בגרמניה, אוסטריה ואיטליה ומזג האויר כאילו החליט לפרגן באופן מודע וסידר לנו 4 ימים של שמיים כחולים וטמפרטורות אידיאליות. יגואר F-Type, מרצדס S560 ו BMW M240i היו בנות הזוג שלנו למסע והחיבור בין כולנו תפס כבר מהשניה הראשונה.

טיול מועדון Jeep ב"ציר המוסכים" הדרומי 21/9/2018

יצאתי עם מועדון Jeep למסלול ברמת הגולן, המתהדר בשם המאיים "ציר המוסכים" על שום העבודה הרבה שסיפק למוסכים באזור ומאחר וזה טיול עבור רכבי Wrangler ו- Rubicon בלבד, בחרתי את חלקו הדרומי שנחשב לדבר האמיתי והקשה יותר. בפועל, קשיי העבירות לא הרשימו אף אחד מהרכבים או מהנהגים, אז נשאר לנו רק להנות מיום כיף במזג אויר נהדר, בחסותו המפנקת של מועדון Jeep

מסע חוצה נגב ג'יפונים - סוכות 2018

מסע חוצה נגב ב-3 ימים: ממצפה רמון, דרך המכתש הגדול מסוגו בעולם ומערבה בשבילי ונחלי הנגב, עד לפיתולי הכביש והנוף המהפנט והלא מוכר שכביש 10 לאורך גבול מצרים יודע להציע.
המדבר בשיא תפארתו עם מזג אויר נפלא, קבוצה נהדרת ושיירת ג'יפונים - ללא הילוך כוח, מגוונת במיוחד. היה תענוג!
תאריכי המסע: 24-26/9/2018

הדרכת סובארו דרייב ביער בן שמן 7/9/2018

בוקר ביער בן שמן וקבוצה גדולה של בעלי סובארו פורסטר ו- XV חדשות נאספים לנקודת המפגש המוצלת שלנו. עולם נהיגת השטח המופלא עומד להפתח בפניהם וההתרגשות ניכרת אצל כולם
הדריכו: דרור ברלי, עדי וייזל, עופר אדר וקובי בצלאל.

מועדון סובארו דרייב מטייל בגליל התחתון 15.9.2018

מועדון סובארו דרייב חורש את הארץ ולנו, מדריכי אתר השטח הישראלי, הכיף הגדול להוביל אותם לפינות החמד הרבות שארצנו הקטנה והיפה מלאה בהן. הפעם יצאנו לטייל בגליל התחתון, בדיוק באמצע הרצועה הנמתחת בין הכנרת למפרץ חיפה. מסלול מקסים שהתחיל בתל יודפת העמוסה באלפי חצבים, דרך נסיעה בנחל חילזון ומעבר טכני שדרש מכולם להפשיל שרוולים והסתיים בתצפית מרהיבה מהר כמון. הדריכו: עופר אדר וקובי בצלאל.

טיול רטוב במיוחד למועדון דאצ'יה ברמת הגולן 11/8/2018

מועדון דאצ'יה ממשיך להתפנק אז למרות ואולי בזכות החום הכבד, יצאנו לרמת הגולן לטיול של מעיינות נובעים ובריכות מוצלות וקרירות, מה קרירות.. קפואות. אבל עם כל החום מסביב, כל פינת חמד שכזו היא פשוט ממתק אמיתי.

דף 2 מתוך 4